Написано от izneviara.com   

   ?

, , .

, . , !

. , , , . , , , . , , , , , , , , ... , , , .

, . , , . . , , . : , , . , , , , . . , , :)

. , . . , . . . , , ... . . . - . . , . , . . . . , .

: ? , 7 8 , 2. :)

!

 

Коментари 

 
+1 #1 vesy 2011-09-15 11:20
Mnogo vqrno ne mi e e xrymvalo kolko vqrna e tazi metafora .Pojelavam na vsi4ki da se zapazqt budni.
Цитиране
 

Добави коментар

aaae oepeoc aoa ce opxe a ea?pae oeo a cae a e, ?a?o a ? acaeo a . Mo a ae?a ?oeap. He ce oeppa , , , . !

Защитен код
Обнови

Изневяра.com 2010-2018. Помощ при изневяра, признаци за изневяра, причини за изневярата, даване на втори шанс след изневяра, начини да преодолеем изневярата и отново да заживеем щастливо.